تهران

فلو کاپ آزمایشگاهی

فلو کاپ آزمایشگاهی

فلو کاپ آزمایشگاهی

فلو کاپ آزمایشگاهی ،یکی از لوازم آزمایشگاهی می باشد که برای کنترل کیفی نمونه های آزمایشگاهی رنگ و رزین ,لاک الکل , روغن , آزمایشگاه سرامیک و دیگر مایعات برای تعیین ویسکوزیمتر و در این آزمایشگاه ها استفاده میشود. برای اندازه گیری و تعیین ویسکوزیمتر مایعات این مواد از فلوکاپ یا فوردکاپ استفاده میشود. دستگاه فلوکاپ تشکیل شده از کاپ مخصوص که جنس آن میتواند آلومینیوم و یا استیل باشد و نیز به همراه آن 6عدد نازل ونیز همچنین  پایه و میله نگهدارنده فورد کاپ ازمایشگاهی میباشد.
فلو کاپ آزمایشگاهی
فلو کاپ آزمایشگاهی
این صورت است که مدت زمان رد شدن مواد یا مایع از دریچه انتقال کاپ استیل یا آلومینیوم برای تعیین غلظت مواد یا مایع است . با استفاده از این مدت زمان ما میتوانیم مقدار ویسکوزیمتر موجود در این مایعات را اندازه گیری کنیم . این کاپ ها باید در برابر خورندگی  و حلال ها مقاوم باشد برای اندازه گیری ویسکوزیمتر به وسیله فورد کاپ به ترمومتر و کرنومتر و کاپ استیل و یا کاپ آلومینیوم احتیاج داریم تمامی کاپ ها ی تولید شده باید کالیبره باشد و نیز دقت دما برای اندازه گیری باید برابر با 25 درجه سانتی گراد باشد و نمونه آزمایشگاه باید خالص باشد .
فلو کاپ ازمایشگاهی
فلوکاپ آزمایشگاهی
روش استفاده از فورد کاپ
کاپ مورد نظر را به روی پایه قرار داده و آن را به صورت دقیق تنظیم میکنیم و بعد از آن مایع مورد نظر که به اندازه کافی هم خورده است و یکنواخت در آمده است را درون فورد کاپ استیل یا فوردکاپ آلومینیوم ریخته و به وسیله انگشت جلوی آن را بگیرید و نیز اضافات آن را پاک کنید . بعد از پر شدن کاپ به وسیله مایعات انگشت که نگه داشته بود را رها کنید و به وسیله تایمر آزمایشگاهی  زمان خروج از کاپ را اندازه بگیرید و نیز با دیدن اولین قطع شدن هنگام خروج تایمر را نگه دارید و زمان را برای خود یادداشت کنید , ویسکوزیمتر را حساب کنید.
فروش فوردکاپ
فروش فوردکاپ میتوانید برای تهیه با کارشناسان بخش فروش ما تماس گرفته و ثبت سفارش کنید بعد از استفاده کاپ مورد نظر خود را به خوبی تمیز کنید و داخل آن را نیز تمیز کنید .
انواع نازل ها :
  1. نازل 1 برای زمان بین 100 تا 60 ثانیه
  2. نازل 2 برای زمان بین 100 تا 45 ثانیه
  3. نازل 3و4و5 برای زمان 100 تا 25 ثانیه
انواع فوردکاپ :
  1. فوردکاپ استیل
  2. فوردکاپ آلومینیوم

شرح

فورد کاپ(فلوکاپ آزمایشگاهی) دستگاهی برای تعیین ویسکوزیته سیالات (غلظت مایعات رقیق) است. که دارای چند نازل قابل تغییر از جنس آلومینیوم و استیل ضد زنگ میباشد.

فورد کاپ

واحد

مقدار مشخصات فنی

cm

20 ابعاد دستگاه (عمق)
cm 10

ابعاد دستگاه(عرض)

cm

35 ابعاد دستگاه(ارتفاع)
فولاد جنس میله و پایه
6 نازل
برنجی جنس نازل

پلاستیک پایه نگهدارنده
به درخواست مشتری استیل / الومینیوم

جنس کاپ

 سی سی

100 حجم کاپ
KG 3 وزن دستگاه
      دستگاه بنا به نیاز شما مصرف کننده گرامی قابل تغییر وسفارش میباشد . دستگاه دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد . پشتیبانی 24 ساعته شرکت.
قیمت فلوکاپ
قیمت فلوکاپ استیل از فلوکاپ آلومینیوم خیلی بیشتر و روند صعودی دارد زیرا ورق استیل از ورق الومینیوم قیمت گران تری دارد و شما میتوانید برای قیمت فلوکاپ  به فروشگاه سایت و یا برای کسب اطلاعات بیشتر  این محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
خرید فلوکاپ
برای خرید فلوکاپ، خرید فلوکاپ استیل باید از شرکت های تولیدی معتبر خریداری کنید زیرا ممکن است در تولید فلوکاپ ، تولید کننده فلوکاپ برای اندازه گیری دچار اشتباه شده باشد یا از جنس نامرغوب استفاده کرده باشد ولی این شرکت با استفاده از جنس فوق العاده و قیمت مناسب و نیز میتوانید برای مشاهده محصول به صورت حضوری تشریف بیاورید و دستگاه فلوکاپ را از نزدیک مشاهده کنید وسپس خریداری نمایید
فلو کاپ آزمایشگاهی
فلوکاپ آزمایشگاهی
 
فروش فلوکاپ آزمایشگاهی
این شرکت برای فروش فلوکاپ با توجه به تولید کننده بودن و نیز گارانتی 5 ساله و خدمات 10 ساله خیال همکاران عزیز را برای خرید این محصول راحت کرده است . تمامی دستگاه های آزمایشگاهی تولید شرکت ویژن آزما البرز میباشد از دیگر محصولات میتوان به آون خلاء ، روتاری ازمایشگاهی،بالمیل آزمایشگاهی اشاره نمود . که کلیه این لوازم آزمایشگاهی نیز ساخت شرکت ویژن آزما البرز میباشد. لینک مدل های فلو کاپ وارداتی
مقالات مرتبط
۸ نظر
https://romantik69.co.il/

سلام دستگیره دارد ؟

مدیر سایت

سلام دستگاه دارای میله و نگهدارنده هست

zelma

عکس های داخلی دستگاه را لطفا ارسال نمایید

مدیر سایت

برای شما ارسال گردید

zelma

لطفا قیمت دستگاه را اعلام بفرمایید ؟

مدیر سایت

سلام به ایمیل شما ارسال گردید

zelma

سلام و عرض ادب . نحوه ارسال چگونه میباشد.

مدیر سایت

سلام به ایمیل شما ارسال گردید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *