تهران

روتاری اواپراتور

روتاری اواپراتور

روتاری اواپراتور

روتاری اواپراتور  یا دستگاه تقطیر درخلا دستگاه آزمایشگاهی است که در آزمایشگاه شیمی مانند داروسازی ها ، آزمایشگاه های مواد غذایی، آزمایشگاه پترو شیمی و نفت و .. کاربرد دارد که کار اصلی آن تقطیر ماده هایی با نقطه جوش بالاست که روتاری اواپراتور با استفاده از خلا که در بخش بالن و کندانسور به وجود می اورد نقطه جوش ماده را پایین می اورد تا عمل تقطیر با سرعت بیشتر صورت گیرد. قسمت گرم کننده دستگاه مانند یک حمام آب است که با استفاده از المنت و یک ترموستات دقیق به آب حرارت می دهد و حرارت به بالن اولیه ی روتاری تحت خلا  انتقال داده میشود توجه داشته باشید که مهمترین قسمت روتاری ازمایشگاهی گرم کن میباشد زیرا دفت دمای وارد شده بسیار در عمل تقطیر و جداسازی 2 مخلوط مهم است در قسمت شیشه ای روتاری اواپراتور  2 عدد بالن و یک کندانسور خنک کننده و یک شفت رابط می باشد شما یک بالن بزرگ که درقسمت بالای بن ماری میباشد را مشاهده میکنید که ماده اولیه را داخل آن ان قرار میدهیم و این بالن با استفاده از نیرو های چرخنده ی روتاری  آزمایشگاهی به چرخش در میاید تا یکسان سازی دما در تمام قسمت ماده انجام شود و سرعت تقطیر افزایش یابد در قسمت بالاتر یک عدد شفت اتصال بین بالن و کندانسور قرار دارد که بخارات تقطیر را به کندانسور هدایت میکند و بعد از خنک شدن تقطیر صورت میگیرد و مایع به بالن دوم میرسد .

تولیدکننده روتاری اواپراتور

 

فروش روتاری اواپراتور در سه مدل :

  • روتاری اواپراتور دیجیتال به همراه بنماری انالوگ
  • روتاری اواپراتور دیجیتال به همراه بنماری دیجیتال
  • روتاری اواپراتور تمام دیجیتال به همراه کنترلر خلاء
این شرکت تولید کننده روتاری اواپراتور میباشد که در مدل اول بن ماری انالوگ میباشد برای مجموعه ها و آزمایش هایی که دقت دمایی ندارند کاربرد دارد ولی در 2 مدل دیگر دستگاه فوق العاده با دقت بوده و مورد تایید اداره محترم کالیبراسیون میاشد و دارای ساتاندارد های جهانی میباشد. در تمامی مدل ها دستگاه هضم و تقطیر دیجیتال   جک بالابر به صورت برقی بوده و کاربر میتواند به اسانی بالن ها را جاب جا کند و نسبت به حجم آب داخل بنماری ارتفاع دستگاه را تنظیم کند . DC موتور و گرداننده دستگاه ساخت کشور آلمان میباشد که با استفاده از برق توان بالا و دائم کار بودن آن از مزیت های این موتور محسوب میشود . جنس بن ماری استیل ضد زنک و ضد اسید است همانند مدل های وارداتی و المنت گرم Wکننده از نوع میله ای با توان 1500 مورد چشمگیر بودن این دستگاه و علت اینکه از مابقی دستگاه های موجود دربازار چشمگیر تر است قیمت روتاری اواپراتور  پایین این دستگاه و قیمت پایین لوازم یدک میاشد و نیز نوع روداژ بالن از نوع 29/32 میباشد که در تمام کشور ها با قیمت پایین یافت میشود مفتخریم که دستگاه روتاری اواپراتور ویژن آزما را در مجموعه ای شما مشاهده کنیم و به شما مصرف کننده گرامی خدمت رسانی کنیم .

روتاری تقطیر در خلا

دستگاه روتاری تقطیر در خلا  دستگاه آزمایشگاهی میباشد که در آزمایشگاه های شیمی استفاده میشود که جهت جداسازی حلال های آلی به توسط عمل تبخیر انجام میشود که در تحقیقات شیمی به مباحث غلمی آزمایشگاهی  به این دستگاه تبخیر روتاری نیز گفته میشود .این دستگاه در داروسازی ها  ، صنایع غذایی و لبنیاتی ،نفت و پتروشیمی و آزمایشگاه های شیمی که قبل تر به آن اشاره شده بود کابرد دارد پر بازدید ترین این دستگاه ، دستگاه رومیزی میباشد که در عکس پایین مشاهده میکنید .  

فروش روتاری تقطیر در خلا

برای تهیه این دستگاه شما میتوانید از نمونه ایرانی این دستگاه استقبال کنید زیرا به جهت اینکه دستگاه روتاری اواپراتور ایرانی هم از نظر قیمت نزولی تر نسبت به دستگاه روتاری اواپراتور وارداتی را دارد و از دیگر مزایا آن میتوان به گارانتی فوق العاده روتاری آزمایشگاهی در شرکت ویژن آزما البرز که شامل 24 ماه گارانتی بی قید و شرط و نیز 10 سال خدمات پس از فروش علت خرید روتاری اواپراتور ایرانی نسبت به وارداتی نیز میتوان به تعمیر دستگاه روتاری اشاره نمود در صورت خرابی که زیرا دسترسی راحت تر به تولیید کننده روتاری را دارید .  

روتاری تحت خلا

Rotary evaporatorتاریخچه روتاری تحت خلا که به اصطلاح انگلیسی به آن Lyman c.carig  میباشد . که توسط اختراع شد و در سال 1946  به وسیله بوچی تجاری شد و مورد استفاده اکثر پژوهشگران و شیمی دانان قرار گرفت . که در شرایط خلا عمل تقطیر ر ا انجام میدهد که شرکت ما موفق شد در سال های گذشته دستگاه روتاری تحت خلا را تولید کند و نیز بزرگترین تولید کننده روتاری تحت خلا میباشیم و از این رو مفتخریم تا هموراه به وسیله مهندسین دستگاه روتاری اواپراتور  را با دانش روز دنیا  همواره به بهترین کیفیت برسانیم . شرکت ویژن آزماالبرز تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی 
مقالات مرتبط
۲ نظر
https://romantik69.co.il/

پمپ خلا دارد ؟

مدیر سایت

سلام پاسخ به ایمیلتون ارسال شد

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *