تهران

انکوباتور یخچالدار

انکوباتور یخچالدار

انکوباتور یخچالدار

تجهیزات زیاد و مختلفی وجود دارند که هر یک از آن ها دارای اهمیت خاصی در آزمایشگاه های کشور هستند. یکی از انواع تجهیزات آزمایشگاهی، انکوباتور یخچالدار آزمایشگاهی می باشد که کاربرد های بسیار زیادی را داشته و در بسیاری از آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به دلیل ساختار فوق العاده خود می تواند در اکثریت آزمایشگاه های کشور حضور داشته باشد. بسیاری از افراد انکوباتور یخچالدار آزمایشگاهی را به عنوان یک محیط کنترل شده می شناسند که هیچ نوع باکتری در آن وجود ندارد و این محصول کاملا ایزوله می باشد. معمولا انکوباتور ها مجهز به سیستم های تنظیم دما هستند تا در بسیاری از آزمایش ها قابل استفاده باشند. انکوباتور یخچالدار

انواع انکوباتور یخچالدار

  1. انکوباتور یخچالدار 55لیتری
  2. انکوباتور یخچالدار 100لیتری
  3. انکوباتور یخچالدار 200لیتری
بررسی کامل انکوباتور یخچالدار و خرید آن
امروزه مراکز و شرکت های زیادی در سراسر کشور ایران به تولید انکوباتور یخچالدار پرداخته و آن را از روش های متنوعی به فروش می رسانند. این مراکز توانسته اند تا کنون موفقیت های زیادی را در این عرصه به دست آورند و برخی از آن ها موفقیت های جهانی را کسب کرده اند. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، شما نیز برای خرید و آشنایی با انکوباتور ها نیاز دارید تا اطلاعات زیادی را در رابطه با این محصول داشته باشید. چرا که این مسئله موجب می شود تا شما در انجام آزمایشات مختلف و خرید این محصول موفق تر عمل کنید.    

کاربرد انکوباتور یخچالدار

بر اساس تحقیقات گسترده انجام شده، انکوباتور یخچالدار دارای کاربرد های متنوع و بسیار زیادی می باشد. اهمیت مردم کشورمان و مراکز علمی در سال های اخیر به این محصول بیشتر شده و همین موضوع موجب شده تا هر فردی قبل از خرید آن ها ملزم به آشنایی با کاربرد های متنوع انکوباتور ها گردد. از اصلی ترین کاربرد های این محصول، تحقیقات باکتری ها می باشد. علاوه بر این موضوع، آزمایشات مختلف میکروبیولوژیک نیز توسط این دستگاه قابل بررسی هستند. مطالعات تبلور و مطالعات هضم آنزیم نیز از جمله مواردی هستند که توسط انکوباتور ها بررسی می شوند. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، آزمایش های دیگری مانند آزمایش هرماتولوژیک نیز توسط انکوباتور ها مورد بررسی قرار می گیرد. مفاهیم دیگری مانند کشت بافت، تعیین کلی فرم، روش های هیستوشیمی، آزمایشات ماندگاری و … نیاز به این دستگاه دارند. توجه داشته باشید که هر یک از موارد ذکر شده در صنعت مخصوصی قرار دارند. بنابراین می توان دریافت که مفاهیم ذکر شده تنها برخی از کاربرد های انکوباتور ها هستند.

برخی از مشخصات اصلی انکوباتور ها

بر اساس تحقیقات انجام شده، انکوباتور یخچالدار در واقع محصولی بوده که در ساختار اولیه آن ها از ورق های فولادی استفاده شده است. در واقع ورق های فولادی بر روی بدنه این محصول قرار گرفته اند. رنگ استفاده شده در ساختار این محصول الکترواستاتیک اپوکسی می باشد. همچنین محفظه درونی انکوباتور های یخچالدار ضد زنگ هستند. در این محصول المنت ها و کمپرسور هایی قرار گرفته اند که می توانند دمای انکوباتور را تا میزان قابل توجهی تغییر دهند. تمامی المنت ها و کمپرسور های موجود در این محصول از کیفیت بالایی برخوردار هستند تا به بهترین شکل ممکن وظایف خود را انجام دهند. وجود سیستم ضد برفک و همچنین فن در قسمت های مختلف انکوباتور، سبب شده تا این محصول دمای یکنواختی را تجربه کند. آپشن های فوق العاده قرار گرفته در این محصول موجب شده اند تا انکوباتور ها به عنوان نیاز اصلی بسیاری از صنعت های مختلف کشورمان شناخته شود.  

یک انکوباتور باکیفیت چه ویژگی هایی را دارد؟

یکی از مسائلی که موجب شده است تا سطح خرید انکوباتور ها تا میزان قابل توجهی افزایش یابد، ویژگی های مختلف این محصول می باشد. سازندگان انکوباتور یخچالدار این محصول را در حجم، جنس و دامنه های متفاوتی تولید و به بازار های کشور عرضه می کنند. توجه داشته باشید که بسیاری از مراکز تولید کننده انکوباتور ها به تولید انکوباتور های مخصوص و خاص می پردازند. بنابراین تولید این محصول به صورت اختصاصی نیز امکان پذیر است. یک انکوباتور یخچالدار باید از عایق بندی فوق العاده ای برخوردار باشد. چرا که در صورت نداشتن عایق بندی مناسب، ممکن است دمای محیط این محصول دچار نوسانات بسیار زیادی شود. اما برخی سازندگان به منظور جلوگیری از تغییرات دمایی، سیستم هشدار را در ساختار این محصول قرار داده اند. این مسئله موجب شده تا در مواقع هشدار، این محصول به صورت خودکار افراد را آگاه کند. بدنه انکوباتور ها باید به گونه ای باشد که هیچ گونه ماده مضری نتواند وارد محفظه این دستگاه شود. چرا که در صورت ورود ماده های مضر امکان آسیب دیدگی نمونه های موجود  در انکوباتور وجود دارد. در میان دیوار های به کار رفته در ساخت انکوباتور از پشم شیشه استفاده شده تا این محصول به بهترین شکل ممکن عایق گردد.

قیمت انکوباتور یخچالدار

در سال های اخیر با افزایش نیاز آزمایشگاه های مختلف کشورمان به انکوباتور های یخچالدار، شاهد نوسانات قیمتی زیادی در این عرصه بوده ایم. در پی این موضوع نیز شرکت های بسیار زیادی وارد عرصه ارائه این محصول به مراکز مختلف کشور شده اند. نیاز است که بدانید قیمت انکوباتور های یخچالدار قابل تعیین نمی باشد و با توجه به نوع آن و شرکت تولیدکننده آن متغیر است. توجه داشته باشید که قطعا شرکت های معتبر، هزینه های سنگین تری را برای خرید این محصول در نظر گرفته اند. البته برخی از مراکز معتبر مانند مجموعه ما برای آگاهی مردم کشورمان از روش هایی استفاده کرده اند تا مردم به صورت 24 ساعته از قیمت این محصول مطلع باشند. وجود وب سایت فروش انکوباتور ها سبب شده تا شما بتوانید در هر لحظه از قیمت این محصولات مطلع شوید.      

خرید انکوباتور یخچالدار

همان طور که می دانید، امروزه شرکت های زیادی در عرصه ارائه انکوباتور یخچالدار به فعالیت می پردازند. در این بین برخی شرکت ها با ایجاد تنوع در انکوباتور ها سبب ایجاد تنوع قیمتی در این محصولات شده اند. معمولا انکوباتور ها طبق نوع گردش هوا، مقادیر قابل کنترل و دمای کنترلی تقسیم بندی می شوند. توجه داشته باشید که این محصولات در مفاهیم دیگری نیز قابل تقسیم بندی هستند. شما نیز باید با بررسی نیاز های خود نسبت به خرید انکوباتور ها اقدام نمایید. توجه داشته باشید که کاربری شما تاثیر مستقیمی در انکوباتور انتخابی شما خواهد داشت.   نمونه های خارجی تولید شده دستگاه چمبر را از طریق لینکRefrigerated Incubators | Thermo Fisher Scientific مشاهده فرمایید. شرکت ویژن آزما البرز تولیدکننده تجهیزات آزمایشگاهی و دستگاه های آزمایشگاهی می باشد تمامی دستگاه ها دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات می باشد.  
مقالات مرتبط
۲ نظر
https://romantik69.co.il/

لطفا عکس های بیشتر برام ارسال کنین

مدیر سایت

سلام به ایمیلتون ارسال شد

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *