تهران

آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی  دستگاه آزمایشگاهی میباشد که جهت خشک کردن و گرم کردن و استریل کردن از آن در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد و در اغلب صنایع نظیر صنایع غذایی و پلیمر و … از آون آزمایشگاهی استفاده میکنند دمای آون آزمایشگاهی از 0 تا 220 درجه میباشد و برخی از آون ها نیز به 300 درجه میرسند که آن ها سفارشی میباشند .در تمامی آون ها فن تعبیه شده است در بالای آون یک سوراخ وجود دارد برای بیرون رفتن گازها از آون .
آون آزمایشگاهی
آون آزمایشگاهی

اجزای تشکیل دهنده آون

عبارتند از: *محفظه بیرونی  که جنس این محفظه از آهن یا فولاد با ضخامت 1 میل و نیز پوشش رنگ آن از رنگ الکترواستاتیک میباشد . * محفظه داخلی که درون آن قرار دارد که جنس آن از استیل میباشد. ( آون های با محفظه آلومینیوم نیز وجود دارد ) *المنت  در بغا دیاره ها 2 عدد المنت برای گرم کردن وجود دارد که جنس آن ایتالیایی میباشد. *پشم سنگ فشرده  برای نگه داشتن حرارت. *دارای کنترلر pid میباشد که ای آون را هوشمند میکند . *دستگیره آون فولادی میباشد . *دارای دو عدد سینی استیل در اغلب آون ها میباشد .
آون آزمایشگاهی
آون آزمایشگاهی

مشخصات آون: 100لیتری

مقدار

واحد

مشخصات فنی

58

cm ابعاد خارجی (عمق  )
53 cm

ابعاد خارجی (عرض)

45

cm ابعاد خارجی (ارتفاع)
53 cm

ابعاد داخلی (عمق)

48

cm ابعاد داخلی (عرض)  
40 CM

ابعاد داخلی (ارتفاع )

100

lit ظرفیت
50 تا 220 c

محدوده دما

220

v برق وررودی
50 Hz

فرکانس

2000

watt توان
5 A

جریان

ورق فولادی

جنس بدنه
استنلس استیل گرید  316 نگیر

جنس محفظه

درب فولادی

درب
سیلیکون

لاستیک دور درب

الکترواستاتیک

رنگ بدنه
PID

نوع کنترلر

پشم سنگ فشرده عایق
999 برحسب دقیقه

تایمر

یک  درجه دقت دمایی
47*39 2 عدد استیل

سینی استیل

1000WATT هرکدام

2 عدد استیل ایتالیایی المنت
  دستگیره فلزی

دستگیره

 

جنس فولادی

لولا
40 وات    

فن

انواع آون (فور)آزمایشگاهی :

  1. فور (آون) 220 درجه 20 لیتری
  2. فور (آون) 220 درجه 55 لیتری
  3. فور (آون) 220 درجه 100 لیتری
  4. فور (آون) 220 درجه 150 لیتری
  5. فور (آون) 220 درجه 200 لیتری
  6. فور (آون) 300 درجه 55 لیتری
 

تولید آون ایرانی

برای تولید آون ایرانی که بتوانند با آون ها ی وارداتی رقابت کند باید دقت دمایی تلورانس دمایی بسیار بالا با دقت بالا داشته باشد شرکت ویژن آزما تولیدکننده آون آزمایشگاهی که آون ها در تمام محفظه داخلی هم دمایی وجود دارد یعنی در قسمت دماها با یکدیگر تفاوت ندارند . فور آون آزمایشگاهی در صنایع غذایی و شیمیایی و … کاربرد دارد آون در صنایع غذایی جهت خشک کردن استفاده میشود آون پلیمر در صنایع پلیمر نیز جهت سوزاندن تست استفاده میشود. آون 220 درجه آزمایشگاهی در اغلب آزمایشگاه ها  و اغلب استاندارد ها آون 220 درجه استفاده میکنند. از همین رو تولید روتین شرکت آون 220 درجه میباشد ولی برخی از مشتریان برای آزمایشگاه مواد درجه بالاتر در آون را احتیاج دارنداز همین رو تولید آون 300 درجه آزمایشگاهی را شرکت ویژن آزما انجام میدهد.  

فروش آون آزمایشگاهی

 فور آزمایشگاهی در سالهای گذشته شرکت های زیادی برای فروش آون آزمایشگاهی و ارائه انواع آون آزمایشاهی پرداخته اند از این رو این شرکت با هدف اینکه آزمایات دانشمندان به هدف خود نزدیکتر باشند و به آنچه که در آزمایشمیخواهند برسند محصولات را با کیفیت بالا تولید وفروش آن آزمایشگاهی را با خدمات فوق العاده 10 ساله و گارانتی 2 ساله انجام میدهیم.  

خرید آون آزمایشگاهی

برای خرید آون یا برای خرید فور آزمایشگاهی شما میتوانید برای آن حصول مورد نظر یعنی اگه در ابعاد و یا حجم مختلف با دمای مختلف میخواهید با کارشناس فنی  تماس رفته و ابعاد خود را اعلام کنید و پس از بررسی کارشناسان خدمت شما اعلام میشود که چه حجم مورد نیاز شما میباشد و سپس شما برای خرید آون بهترین انتخاب و مناسبترین حجم مورد نیاز را انتخاب میکنید .
آون آزمایشگاهی
آون آزمایشگاهی

قیمت آون آزمایشگاهی

قیمت آون آزمایشگاهی بنا به اجناس یا متریال استفاده شده در آون تعیین میگردد و به این صورت که از چه نوع استیل و یا چه نوع المنت و حتی چه رنگ برای پوشش آون استفاده میشود از این رو قیمت آون آزمایشاهی که با توجه به کیفیت فوق العاده این محصول در این شرکت قیمت فور آزمایشگاهی بسیار مناسب میباشد . شرکت ویژن آژما البرز تولید کننده تجهزات آزمایشگاهی و دستگاه های آزمایشگاهی میباشد . از آون در صنایع غذایی ،صنایع پتروشیمی، رنگ و رزین، داروسازی و پلیمر و .. استفاده میشود .
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *