تهران

سانتریفیوژ شیر

سانتریفیوژ شیر

سانتریفیوژ شیر

سانتریفیوژ شیر ، دستگاهی آزمایشگاهی جهت جداسازی چربی از شیر مورد استفاده قرار می گیرد. سانتریفیوژ شیر با سانتریفیوژ یونیورسال متفاوت است.سانتریفیوژ شیر 1200 دور ثابت می چرخد که دارای 8 شاخه یا همان 8 باگت می باشد که جنس باگت های آن از آلومینیوم و جنس صفحه زیر از چدن و جنس بدنه آن از استیل میی باشد. از این سانتریفیوژ فقط جهت جداسازی چربی شیر نیست برای متعلقات دیگر لبنیات مثل جداسازی کره، ماست، خامه استفاده می شود.
سانتریفیوژ شیر
سانتریفیوژ شیر

نحوه استفاده سانتریفیوژ شیر

  سانتریفیوژ شیر به این صورت مورد استفاده قرار می گیرد ، ابتدا باگت ها را داخل دستگاه گذاشته و مطمئن می شویم که در سر جای خودش قرار دارد سپس به وسیله بوتیرومتر که برای جداسازی استفاده می شود این آزمایش قرار می گیرد.بوتیرومتر مورد نظر برای هر ماده مشخص که طبق استاندارد مشخص شده است را داخل لوله قرار داده و ماده را تا اندازه مشخص داخل بوتیرومتر ریخته و پس از آن اسید اضافه می کنند
روشن کردن دستگاه
سپس با روشن کردن دستگاه که برای چرخیدن اقدام می کنند دستگاه روشن می شود و بعد از آن روی 1100 دور ثابت قرار می گیرد و شروع به چرخیدن می کند و دما بین 20 تا 100 درجه که برای هر ماده دمای مخصوص 40 تا 50 را قرار می دهند و طبق تایم که ماکسیمم تایم 15 دقیقه می باشد تنظیم می شود و بعد از جداسازی انجام می شود ، این بوتیرومتر ها حالت مدرج برای خود دارند به وسیله آن می توان درصد اجزای آن را برای هر ماده اندازه گرفت.  
سانتریفیوژ شیر
سانتریفیوژ شیر

جداسازی چربی از شیر

برای جداسازی چربی از شیر از سانتریفیوژ طرح ژربر با چرخیدن و نیروی نقطه گریز از مرکز و نیز داشتن گرما در دستگاه  به وسیله بوتیرومتر و خود دستگاه این عملیات که جداسازی انجام میشود به این صورت که با بوتیرومتر این جداسازی را انجام میدهد و سپس کاربر به وسیله خودش این بوتیرومتر ها را جدا میکند  دستگاه به صورت اتومات این کار نمیکند دستگاه فقط قادر به تنظیم دور تنظیم زمان و قابلیت بالا بردن دما را دارد .

سانتریفیوژ شیر طرح ژربر

سانتریفیوژ شیر طرح ژربر  بر این اساس کار می کند که چون چگالی چربی شیر پایین تر از مابقی ذرات هستند ،پس از انجام عملیات سانتریفیوژ و نیز بالا بردن دما محلول  در قسمت بالایی محلول قرار می گیرند و بدین وسیله کاربر که میخواهدبه این آزمایش را انجام بدهد، با خیال آسوده می تواند اندازه گیری چربی از شیر را انجام دهد.

تفاوت سانتریفیوژ با سانتریفیوژ ژربر

  1. بر این اساس علاوه بر دور آنها که سانتریفیوژ یونیورسال 4000 دور می باشد و سانتریفیوژ ژربر 1100 دور می باشد .
  2. سانتریفیوژ های یونیورسال دور قابل تنظیم ولی در ژربر ثابت می باشد.
  3. لوله های از جنس استیل یا آلومینیوم در ژربر می باشد ولی در سانتریفیوژ معمولی از فالکون استفاده می شود.
  4. در سانتریفیوژ شیر عملیات گرم کردن ماده اتفاق میافتد ولی در سانتریفیوژ یونورسال چنین اتفاقی رخ نمیدهد .
 
 سانتریفیوژ شیر
سانتریفیوژ شیر

قیمت سانتریفیوژ شیر

برای اطلاع از قیمت سانتریفیوژ شیر می توانید سانتریفیوژ ایرانی که ساخت شرکت ویژن آژما البرز میباشد و از مابقی سانتریفیوژ ها قیمت به نسبت مناسب تری بنا به کارایی و کیفیت و نیز گارانتی و خدمات پس از فروش  را دارا میباشد به لیست قیمت محصولات این شرکت در وب سایت شرکت  و یا می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت این محصول اطلاع داشته باشید.

خرید سانتریفیوژ شیر

برای خرید سانتریفیوژ شیر شما می توانید اطلاعات کافی یعنی کاتالوگ و مشخصات فنی و نیز فیلم کارکرد  از این دستگاه را از کارشناسان بخش بازرگانی شرکت دریافت کنید و سپس پس از بررسی و نتیجه گیری نسبت به مابقی سانتریفیوژ های طرح ژربر موجود در بازار  برای خرید سانتریفیوژ شیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فروش سانتریفیوژ شیر

فروش سانتریفیوژ شیر در صنایع لبنی یا همان لبنیات  مورد استفاده همکاران آزمایشگاهی قرار می گیرد و سانتریفیوژ شیر جهت جداسازی میزان چربی  به وسیله چرخیدن دستگاه و نیز دمایی که دستگاه به ماده محصول میدهد تا به وسیله بوتیرومتر این جداسازی انجام شود وهم چنین در اندازه گیری میزان چربی در این صنعت کاربرد دارد.

تولید سانتریفیوژ شیر

شرکت ویژن آزما البرز تولیدکننده دستگاه های آزمایشگاهی، دستگاه سانتریفیوژ شیر را تولید کرده تا مشتریان عزیز بتوانند تولید سانتریفیوژ شیر را با سانتریفیوژ ژربر وارداتی مقایسه کرده و نیز با توجه به گارانتی 2 ساله و خدمات 10 ساله مشتری بتواند برای خرید سانتریفیوژ طرح ژربر تصمیم گیری کنند.
سانتریفیوژ شیر
سانتریفیوژ شیر

سانتریفیوژ شیر ایرانی

سانتریفیوژ شیر ایرانی، این دستگاه با نیروی گریز از مرکز نمونه مواد آزمایشگاهی که در داخل لوله ها که در بوتیرومتر قرار دارد را به وسیله سانتریفیوژ و داغ کردن محلول جداسازی می کند یعنی چربی  را از شیر جدا میکند سانتریفیوژ ایرانی توسط مهندسین ویژن آزما البرز با کیفیت فوق العاده و خدمات پس از فروش بی نظیر طراحی و نیز به دست مشتریان ارسال شد.  

خرید سانتریفیوژ طرح ژربر

شرکت ویژن آزما البرز به جهت خرید سانتریفیوژ طرح ژربر  اطلاعات انواع سانتریفیوژ های ژربر وارداتی و نیز ایرانی که تولید شرکت ویژن آزما البرز میباشد  را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده تا بتوانند مقایسه کنند و در نهایت تصمیم بگیرند و سپس خرید سانتریفیوژ طرح ژربر را از این شرکت انجام دهند. نمونه های خارجی تولید شده دستگاه چمبر را از طریق لینک Centrifuges – Infitek مشاهده فرمایید

تولیدکننده سانتریفیوژ شیر

تولیدکننده سانتریفیوژ شیر در تهران ،شرکت ویژن آزما البرز بزرگترین تولیدکننده تجهزات آزمایشگاهی و دستگاه های آزمایشگاهی و  نیز با کیفیت ترین دستگاه های آزمایشگاهی  صنایع غذایی  را تولید می کند، این شرکت تولیدکننده سانتریفیوژ شیر نیز می باشد.تمامی دستگاههای تولیدی شرکت دارای 2 سال گارانتی و نیز 10 سال خدمات پس از فروش میباشد .این گارانتی بی قید و شرط میباشد .
سانتریفیوژ شیر
سانتریفیوژ شیر
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *